Dźwigniki i podesty platformowe

1-nożycowe dźwigniki

Stacjonarne podesty i dźwigniki stanowią naszą największą grupę produktową. Są proste, wydajne i ergonomiczne, a przy tym posiadają szeroki wachlarz uzupełnień.

PLX-Series: Przeładunkowe (przejezdne)

Typoszereg >PLX-Series< został zaprojektowany dla ciężkiego obszaru przeładunkowego.

2- i 3-nożycowe dźwigniki

Układy wielonożycowe pionowe umożliwiają uzyskanie podwójnych wysokości podnoszenia przy zachowaniu min. długości podestu wersji jednonożycowych.

Dźwigniki tandemowe

Wersje tandemowe podestów wyposażone są w dwie lub więcej par nożyc usytuowanych w rzędzie, co pozwala uzyskać konieczną długość platformy lub większy udźwig.

Podest nachylny

Podesty nachylne

Columbus McKinnon oferuje podesty z różnymi wariantami nachylania. Podesty nachylne mogą być montowane zarówno w fundamencie, jak i naposadzkowo.

Niskoprofilowe dźwigniki

Wykonania specjalne podestów niskoprofilowych zostały stworzone wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu najbardziej wymagających klientów.

Dźwigniki nożycowe specjalne

Columbus Mckinnon oferuje także wysoko wyspecjalizowane rozwiązania.

Podnośnik kolumnowy

Podnośniki kolumnowe są idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie konieczne jest podniesienie ładunku na stosunkowo dużą wysokość przy ograniczonym miejscu na zabudowę.

E-series Heavy Duty dźwigniki technologiczne

Typoszereg >E-Series Heavy Duty< został zaprojektowany dla najbardziej wymagających Klientów i intensywnej pracy w przemyśle i liniach technologicznych.

Dźwigniki kwasoodporne >Nocturno<

W naszej ofercie znajduje się także obszerny zakres podnośników w wersji kwasoodpornej, które mają głównie zastosowanie w przemyśle chemicznym, spożywczym oraz kosmetycznym.

Dźwigniki ergonomiczne >HTP<

Typoszereg >HTP< cechuje się wyjątkowo korzystnym stosunkiem ceny do jakości i sprawdza się znakomicie wszędzie tam, gdzie wymagane jest płynne podnoszenie w większości płaszczyznowych ładunków (np. europalet) na ergonomiczną wysokość roboczą.