o_firmie_spawacz_small-1Columbus Mckinnon Polska Sp. z o.o. jest filią światowego lidera w zakresie techniki urządzeń dźwignicowych – grupy Columbus Mckinnon z siedzibą w USA. Grupa Columbus Mckinnon prowadzi prace rozwojowe i produkcyjne w wielu krajach na świecie, między innymi w Niemczech i Polsce.

 

 

Misja

Nasza firma powstała by zapewnić polskim przedsiębiorcom profesjonalne i kompleksowe wsparcie w zakresie transportu bliskiego. Świadczymy usługi na najwyższym europejskim poziomie, a nasze produkty wyznaczają standardy w dziedzinie urządzeń dźwignicowych. Misją Columbus Mckinnon Polska Sp. z o.o. jest dostarczanie sprawdzonych i solidnych rozwiązań, niezawodnie poprawiających jakość, komfort oraz bezpieczeństwo pracy w firmach naszych klientów. Nieustannie podnosimy własne kwalifikacje, wykorzystując jednocześnie wiedzę i umiejętności zdobyte w toku dotychczasowego doświadczenia.

Columbus Mckinnon Polska Sp. z o.o. oferuje zarówno wykonania indywidualne, jak i standardowe. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w przemyśle, budownictwie, logistyce, a także procesach produkcyjnych.

Nasza historia i pozycja

Dźwigniki i podesty nożycowe produkujemy od przeszło 20 lat. Od ponad czterech, ich produkcja odbywa się również w Polsce. Bogate doświadczenie na tym, jednym z najbardziej wymagających rynków na świecie, szybko usytuowało nas na pozycji niekwestionowanego lidera w naszym kraju. Podnośniki i podesty naszej produkcji są eksportowane do większości krajów europejskich, przede wszystkim na rynek szwajcarski oraz niemiecki.

Polscy klienci doceniają zarówno kompleksowość świadczonych przez nas usług, indywidualne podejście do każdego projektu, jak też przejawiający się w naszej pracy najwyższy poziom profesjonalizmu.

Zapraszamy do współpracy.

Ponad 140-letnia tradycja i kontynuacja w konstrukcji i produkcji urządzeń dźwignicowych